Home >> Grile Concursuri >> Tablou de concurs Liga Nationala de Snooker, Etapa a III-a, 2020

29 februarie - 1 martie - Centrul National de Snooker

Sportivii sunt rugati sa fie prezenti la club inainte cu 30 minute de inceperea meciului programat.

Tinuta (pantofi, pantaloni stofa, camasa, vesta, papion) este obligatorie!

Programarea meciurilor se poate schimba cu acordul ambilor jucatori.

 

Last 48 Last 40 Last 32
(CS 17 - 24 Liga)
Last 24
(CS 9 - 16 Liga)
Optimi
(CS 1 - 8 Liga)
Sferturi Semifinale Finala
              Sambata, ora 12     Sambata, ora 14                          
Mihai SUTA 1 Andrei ORZAN NP 0 Mihai VLADU hb 43, 38 3
              Ciprian IOAN 3   Ciprian IOAN 3   Ciprian IOAN 0   Mihai VLADU hb 44, 32 4            
              Sambata, ora 12   Sambata, ora 14   Sambata, ora 16  
              Vlad CIUCHE 3   Radu VILAU 3   Mario AMZA NP 0   Radu VILAU 2            
              Cecilia DACIU 0   Vlad CIUCHE 1   Radu VILAU 3         Mihai VLADU 4      
    Sambata, ora 10 Sambata, ora 10 Sambata, ora 12  
Cosmin ARSENE 3 Marcel BERA 2 Vali MILITARU 3 Tudor CHITU 0
          Dejan ARSIC NP 0   Cosmin ARSENE hb 30 3   Cosmin ARSENE 0   Vali MILITARU 2
              Sambata, ora 12     Sambata, ora 14     Sambata, ora 16                    
              Adrian  MIHAIESCU 0   Corina MARACINE 0   Tudor CHITU 3   Tudor CHITU 4            
              Alin TEACA hb 30 3   Alin TEACA 3   Alin TEACA 0               Mihai VLADU  
              Vineri, ora 18     Sambata, ora 10     Sambata, ora 18                    
Dan LAZAR 0 Tudor MUNTEAN 3 Tudor POPESCU hb 34, 31, 30 3  
              Ciprian VLASCEANU 3   Ciprian VLASCEANU 0   Tudor MUNTEAN 0   Tudor POPESCU hb 35 4
Vineri, ora 14 Sambata, ora 10 Sambata, ora 18  
              Alex VITA 3   Emilian MARCU 3   Mario PAUN  hb 34, 31, 30 3   Mario PAUN 2            
              Daniel SLAVOIU 0   Alex VITA 0   Emilian MARCU 1         Tudor POPESCU        
  Sambata, ora 12 Sambata, ora 14 Sambata, ora 16  
              Adrian AGALEANU 3   Alec IONESCU 0   Maxim ENE 3         Babken MELKONYAN        
              Marko VUKOVIC NP 0   Adrian AGALEANU 3   Adrian AGALEANU 1   Maxim ENE 2            
              Sambata, ora 10     Sambata, ora 14     Sambata, ora 16                    
          Monica MANOLACHE NP 0   Madalin GAL hb 37, 30 3   Babken MELKONYAN hb 65 3   Babken MELKONYAN 4
Robert TOBA 3 Robert TOBA 0 Madalin GAL 1
       
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
4 din 7 jocuri
4 din 7 jocuri
5 din 9 jocuri