Home >> Grile Concursuri >> Tablou de concurs Liga Nationala de Snooker, Etapa a II-a, 2020

8 - 9 februarie - Centrul National de Snooker

Sportivii sunt rugati sa fie prezenti la club inainte cu 30 minute de inceperea meciului programat.

Tinuta (pantofi, pantaloni stofa, camasa, vesta, papion) este obligatorie!

Programarea meciurilor se poate schimba cu acordul ambilor jucatori.

 

Last 48 Last 40 Last 32
(CS 17 - 24 Liga)
Last 24
(CS 9 - 16 Liga)
Optimi
(CS 1 - 8 Liga)
Sferturi Semifinale Finala
              Vineri, ora 18     Sambata, ora 12     Sambata, ora 14                    
Ciprian VLASCEANU 1 Tudor MUNTEAN 3 Mihai VLADU 58,40 3
              Andreea SALCIANU 3   Andreea SALCIANU 0   Tudor MUNTEAN 0   Mihai VLADU hb  40, 40, 37, 36 4            
              Sambata, ora 10     Sambata, ora 12     Sambata, ora 14                    
              Corina MARACINE 3   Cosmin ARSENE 2   Vali MILITARU 3   Vali MILITARU 1            
              Robert TOBA 1   Corina MARACINE 3   Corina MARACINE 1         Mihai VLADU 4      
    Vineri, ora 18 Sambata, ora 10 Sambata, ora 14  
Alex MIHAIESCU 1 Alec IONESCU 3 Tudor CHITU 3 Tudor CHITU 2
          Dan LAZAR 3   Dan LAZAR 0   Alec IONESCU 0   Tudor CHITU 4
              Vineri, ora 18     Vineri, ora 20     Sambata, ora 16                    
              Andrei ORZAN 3   Alex STATACHE 1   Madalin GAL NP 0   Andrei ORZAN 2            
              Mihai SUTA 0   Andrei ORZAN hb 48 3   Andrei ORZAN 3               Mihai VLADU  
              Sambata, ora 10     Sambata, ora 12     Sambata, ora 14                    
Emilian MARCU 3 Denis CRETU NP 0 Maxim ENE 3  
              Cecilia DACIU 0   Emilian MARCU 3   Emilian MARCU 0   Maxim ENE 1
Sambata, ora 14 Sambata, ora 14 Sambata, ora 16  
              Monica MANOLACHE 3   Mario PAUN 3   Radu VILAU 2   Mario PAUN hb 58, 40 4            
              Daniel BONTEA NP 0   Monica MANOLACHE 0   Mario PAUN 3         Mario PAUN        
  Sambata, ora 13 Sambata, ora 13 Sambata, ora 16  
              Cristian IVANCESCU 0   Marcel BERA 3   Mario AMZA hb 32 3         Babken MELKONYAN        
              Vlad CIUCHE 3   Vlad CIUCHE 1   Marcel BERA 0   Mario AMZA 1            
              Sambata, ora 10     Sambata, ora 12     Sambata, ora 16                    
          Robert SLAVOIU 1   Babken MELKONYAN hb 37 3   Tudor POPESCU hb 58 1   Babken MELKONYAN hb 40 4
Alex VITA 3 Alex VITA 0 Babken MELKONYAN hb 45, 44, 31 3
       
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
4 din 7 jocuri
4 din 7 jocuri
5 din 9 jocuri